Jakie meble ogrodowe wybrać do lokalu gastronomicznego?

ławka do ogrodu

Jako właściciel lokalu gastronomicznego, ciągle szukamy nowych pomysłów na to jak przyciągnąć gości. W lato nie ma lepszego wabika niż pięknie urządzony ogródek restauracyjny. W ciepły dzień większość osób woli delektować się posiłkiem, czy sączyć zimne piwo na świeżym powietrzu, w promieniach słońca, niż w sali ze sztucznym oświetleniem. Nawet jeśli oferujemy gościom klimatyzowane pomieszczenia w upalne dni, alternatywa jest mile widziana. Dla rodzin z dziećmi restauracje z zamkniętymi ogródkami to świetne wyjście.

Jakie meble ogrodowe wybrać do lokalu?

ławka ogrodowa ze sklepu Edinos
Ławka ogrodowa z oferty Edinos.pl

W zależności od tego, jaką ilością miejsca dysponujemy mamy do wyboru po prostu nieduże ławki ogrodowe, na których goście będą mogli na chwile przysiąść i się zrelaksować lub całe zestawy – ławka ogrodowa i duży drewniany stół to świetne miejsce do zjedzenia na powietrzu obiadu z całą rodziną.

W zależności od tego, jaki styl i klimat chcemy osiągnąć takie powinniśmy wybrać meble. Jeśli chcemy, żeby goście przychodzili do nas na obiad powinniśmy im zapewnić wygodne miejsce do siedzenia, przy wysokim stole, jeśli naszą grupą docelową są rodziny z dziećmi warto zostawić trochę przestrzeni na piaskownicę, czy mini plac zabaw i obok postawić ławkę ogrodową na której będą mogli przysiąść mama lub tata nadzorujący swoją pociechę. Jeśli chcemy stworzyć strefę relaksu, gdzie goście będą mogli usiąść z drinkiem możemy postawić na nowoczesne meble wykonane z palet, przykryte wygodnymi poduchami. Jeśli chcemy żeby wpadali do nas na kawę i ciasto, i nie mamy zbyt dużo przestrzeni do zagospodarowania, małe stoliczki z delikatnymi krzesełkami na pewno zachęcą do tego gości. W wyborze aranżacji ogranicza nas tylko wyobraźnia.