Baseny ogrodowe stelażowe BESTWAY

basen stelażowy

Co oferują baseny ogrodowe stelażowe BESTWAY?

Ciepłe letnie dni sprzyjają wypoczynkowi nad wodą. Zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych jedną z najprzyjemniejszych form schłodzenia się w upalny dzień jest kąpiel na świeżym powietrzu w przejrzystej wodzie o idealnej temperaturze. Z pomocą przychodzą baseny ogrodowe umożliwiające cieszenie się taką formą wypoczynku we własnym, prywatnym ogrodzie.

Zalety basenów stelażowych

Jednym z typów rozkładanych basenów są baseny stelażowe. Wyróżniają się one konstrukcją opartą na rozkładanym stelażu, którego rozłożenie zajmuje nieco więcej czasu niż w przypadku basenów rozporowych, jednak zwraca się to ich dużo większą stabilnością, co przekłada się na wytrzymałość na napierającą na ścianki wodę. Dzięki temu baseny ogrodowe stelażowe BESTWAY mogą osiągać wymiary o przekraczające 4 metry średnicy. Mogą być też wyraźnie wyższe, przez co oferują one większą głębokość, na co zwrócą szczególnie uwagę chcące z nich korzystać osoby dorosłe.

Modele basenów stelażowych BESTWAY

Baseny ogrodowe stelażowe BESTWAY można podzielić na:

basen stelażowy
  • baseny okrągłe – o średnicach od 3 do ponad 4,5 metra i ponad 1,2m głębokości;
  • baseny prostokątne – o długości od 2 do 4 metrów przy 80cm głębokości;
  • płytkie baseny dla dzieci – prostokątne o głębokości około 40cm.

Baseny BESTWAY dostępne są w zestawach zawierających szereg przydatnych w ich użytkowaniu akcesoriów, jak: pompki z filtrami, maty pod spód, pokrywy na górę, podstawową chemię basenową, a w największych modelach drabinkę.