Dziura w basenie? Wybierz łatwe w użyciu łatki do naprawy basenu

Sezon na kąpiele w przydomowych basenach zbliża się wielkimi krokami. Zanim basen zagości w ogrodzie, warto sprawdzić, czy nadaje się on do użytkowania. Gdy widać w nim dziurkę, najlepiej spróbować ją załatać. To bardzo łatwe wraz ze specjalnymi łatkami do naprawy basenu!

Samoprzylepne łatki do basenu – szybka i prosta naprawa

Dziurkę w tworzywie, z którego produkuje się rozkładane baseny, można zrobić bardzo łatwo. Wystarczy chwila nieuwagi, aby uszkodzić cienką folię.

W takim przypadku nie trzeba wcale kupować nowego basenu. Wystarczą łatwe w użyciu samoprzylepne łatki do naprawy basenu, które błyskawicznie naprawią mniejsze i większe dziurki. W ten sposób basen znów może gwarantować maksymalną zabawę i relaks podczas ciepłych dni!

Łatki do naprawy basenu ogrodowego, które przykleisz nawet w wodzie

Kiedyś w sprzedaży można było znaleźć tylko takie łatki do naprawy basenów, które klejono na sucho. Trzeba było zatem robić to w basenie nienapełnionym wodą.

Teraz jednak do wyboru są także łatki do naprawy basenu do klejenia na mokro, którymi można naprawić basen bez konieczności spuszczania z niego wody!

Nowoczesne łatki do przyklejania na mokro i pod wodą wykonane są ze specjalnego tworzywa z klejem, które wtapia się w materiał basenu, zapewniając maksymalną szczelność połączenia.

Łatki można kupić w gotowych kształtach lub w arkuszach pozwalających na docięcie do konkretnego wymiaru, aby precyzyjnie dopasować je do uszkodzenia.